Login

Sportujeme s Pekařem

Ve středu 8.3. 2017 pořádali studenti Gymnázia Dr. J. Pekaře 1. ročník sportovní akce Sportujeme s Pekařem. Hlavním sportem byl turnaj pro žáky 6. a 7. tříd v netradiční hře Bumbácball. Je to kolektivní hra s velkým (průměr 65 cm) nafukovacím míčem, která se hraje přes 1 m vysokou síť na hřišti na volejbal. Hráči míč odbíjejí přes síť rukama. Další náplní sportovního dopoledne byla překážková dráha, na níž se utkali jednotlivci.

Naši školu reprezentovala dvě družstva složená z kluků a holek 7. třídy.

A družstvo tvořili Hanka a Zuzka Kuchařovi, Dan Novotný a Honza Krejčí. V B družstvu byli Adéla Kuchařová, Klára Hrádková, Martin Kunst, David Malík a Ondra Brzobohatý.

Všichni naši hráči měli s Bumbácballem minimální zkušenost. Trénovali jsme jen v pondělí 6.3. a to ještě podle trochu jiných pravidel, než jaká se používala v samotném turnaji. Podobně to ale měli i ostatní sportovci z jiných škol.

Turnaje se zúčastnilo celkem 6 družstev. Hrálo se ve dvou skupinách po 4, následně pak semifinále a dále o celkové umístění. Naše A družstvo skončilo ve skupině na 2. místě. V semifinále těsně podlehlo družstvu z 9. ZŠ a v utkání o 3. místo pak prohrálo s týmem z 8. ZŠ. B družstvo prohrálo ve skupině oba své zápasy a neuspělo ani v utkání o 5. místo.

V individuální soutěži na překážkové dráze obsadil Martin Kunst 2. místo.

Velkým pozitivem celé akce bylo především seznámení s novým sportem, který určitě budeme zařazovat do našich aktivit ve škole i nadále.

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Rozvrhy hodin

Ve složce Rozvrhy jsou aktuální rozvrhy hodin pro letošní školní rok.

NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: zsdebr@seznam.cz
       Datová schránka - ID: t8bia6i

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy