logotyp

Aktuality MŠ

Akce na měsíc leden:

Středa 11.1. – setkání pro rodiče předškoláků s Mgr. Martinou Večeřovou od 16.30 hod. – téma bude školní zralost a připravenost - účast prosím hlaste učitelkám ve vaší třídě, setkání je bez dětí, přijďte, těšíme se na Vás.

 

Úterý 17.1. – začínáme s plaváním (plavání pro přihlášené děti) - jezdit budeme autobusem od školky v 9.00 hod., který nás odveze k bazénu na Štěpánce i zpět. S sebou: batoh na záda, ve kterém budou mít plavky, koupací čepici, brýle na plavání, ručník, igeliťák na mokré plavky, hřeben, v případě potřeby krém na obličej a pití.

 

 

 

 

 Do nového roku 2023 vám přejeme mnoho radosti s vašimi dětmi a těšíme se na vás v úterý 3.1.2023

 

V úterý 20.12.Výlet do Mladé Boleslavi  - podíváme se na vánoční strom a Betlém, navštívíme boleslavské muzeum. Odchod ze školky v 8.00hod., jedeme autobusem. S sebou batoh a pití.

 

                                   Bruslení už není!


Akce na měsíc prosinec:

Pátek 2.12. -  Mikulášská nadílka v MŠ - po svačině.
Děti můžou přijít v čertovských či andělských převlecích.

 

Středa 7.12.divadelní představení v DK - ,,Vánoční pohádka ze zahrádky‘‘                                                                                      Vybíráme 45,- kč                                                                                        Jedeme autobusem, ze školky odcházíme v 8:00 hod.

 

Středa 14.12. -  Vánoční besídka od 15:30 hod.,
po besídce posezení ve třídách – čaj, ochutnávka cukroví vámi i námi připraveného.

 

Čtvrtek 15.12. -  Ježíšek ve školce

 

Středa 21.12. - Vánoční akademie v ZŠ Debř - v dopoledních hodinách.

 

Bruslení – pokračujeme každé úterý. Jezdíme autobusem, ze školky odcházíme v 8:00 hod.

 

Výlet do Ml. Boleslavi - Vánoční strom, návštěva boleslavského muzea – datum upřesníme!
Odchod ze školky v 8:00 hod., jedeme autobusem.
S sebou batoh a pití.

 

Od pátku 23.12. do pondělí 2.1.2023 Vánoční prázdniny - MŠ uzavřena. Pro zájemce možnost náhradní školky v Mladé Boleslavi..

 

Přejeme krásný a pohodový adventní čas!
Pátek 18.11. bude pro malý zájem a z úsporných důvodů MŠ uzavřena

Akce na měsíc listopad:


Úterý 8.11. – Vánoční focení  – focení proběhne v dopoledních hodinách od 8.00 hod., přineste dětem sváteční oblečení.

 

Středa 9.11. – Divadlo v DK Ml. Boleslav – Nešťastný Šafářův dvoreček – vstupné 45,- Kč. Jedeme autobusem, ze školky odcházíme v 8.00 hod.

 

Pátek 11.11. – Martinská slavnost od 15.00 hod. – Svatomartinský lampionový průvod spojený s hrabáním listí a opékáním na naší zahrádce. – podrobnosti na plakátu

 

Čtvrtek 17.11. – státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu - MŠ uzavřena

 

Pátek 18.11. – je na ZŠ ředitelské volno. Provoz MŠ bude omezen (dle vašeho zájmu) na jednu třídu. Z provozních důvodů kuchyně potřebujeme vědět počty dětí do 4.listopadu. Prosíme, abyste nahlásili docházku svých dětí v tento den - pište ANO / NE do tabulky na nástěnce.

 

Středa 23.11. – v dopoledních hodinách k nám přijede strážník z městské policie s programem pro děti: Bezpečné chování.

 

Pondělí 28.11. – Adventní spirála od 16.30 hod. – sejdeme se na zahrádce při rozsvěcení adventní spirály, za zpěvu vánočních písní. Jste všichni srdečně zváni – podrobnosti na plakátu.

 

Sokolovna – předškolní děti – středy po svačině chodíme s dětmi do sokolovny. Připravte dětem oblečení, vhodnou obuv a pití (to vše do batůžku).

 

Bruslení – pokračujeme každé úterý do 20.12., kromě 8.11.(vánoční focení v MŠ).
Jezdíme autobusem, ze školky odcházíme v 8.00 hod. Děkujeme rodičům předškoláků, kteří nám pomáhají s odvozem batohů.Pondělí 24.10.
- moštování jablek na zahrádce MŠ v dopoledních hodinách,
možnost zakoupení čerstvého moštu. 

SBĚR PAPÍRU
- probíhá od 17.10. do 21.10., papír vozte přímo do školy
od 7 do 14h. zadním vchodem.


Akce na měsíc říjen

Pátek 7.10. - V rámci projektu Čistá řeka Jizera – vycházka kolem řeky, sběr odpadu

Čtvrtek 20.10. – Všechny stromy mají  SVÁTEK! Tento den oslavíme s dětmi v přítomnosti stromů v lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi. Budeme si povídat o jejich významu pro lidi, pro planetu. Budeme je poznávat a zasadíme semínko kaštanu, dubu nebo bukvice. Ze školky budeme odcházet v 8 hod., přijďte do školky včas!


Pátek
28.10. státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu - MŠ uzavřena


Ve dnech 26. a 27.10. jsou na ZŠ podzimní prázdniny. Provoz MŠ bude omezen (dle vašeho zájmu) na jednu třídu. Z provozních důvodů kuchyně potřebujeme vědět počty dětí do 14.10. Prosíme, abyste nahlásili docházku svých dětí v tyto dny - pište ANO / NE do tabulky na nástěnce.
Slovem ANO dítě přihlašujete do školky, slovem NE jej odhlašujete. Děkujeme.

 

Sokolovna – předškolní děti – středy po svačině začneme s dětmi zase chodit do sokolovny. Připravte dětem oblečení, vhodnou obuv a pití (to vše do batůžku).

Bruslení - začínáme bruslit každé úterý od 18.10. do 20.12. předškoláci (kromě 8.11. vánoční focení v MŠ a 15.11. z důvodu opravy mantinelů na ledě)
Jezdit budeme autobusem, ze školky odcházíme v 8hod. Prosíme rodiče, aby děti dobře oblékly. Zimní oblečení na led, lyžařské rukavice, slabou čepici pod helmu. Do batohu na záda, který jim dobře sedí, jim dejte dobře nabroušené brusle, helmu, uzavíratelnou lahev s pitím. Děti si budou batoh nosit sami tam i zpět. Pokud by se našel rodič, který by mohl ráno batohy vzít, a odvést je autem budeme rádi.Dnešní výprava do dračí jeskyně(27.9.) v ramci dopoledního programu v MŠ byla pro nepřízeň počasí přesunuta na čtvrtek 29.9. 


Děkujeme rodičům, kteří přišli na schůzku rodičů za účast a názory.

A prosíme ostatní rodiče, aby si na hlavní nástěnce přečetli zápis ze schůzky, a tímto se s ní seznámili a podepsali prezentační list, který je též na nástěnce.
Děkuje kolektiv MŠ.


Vážení rodiče,

 

stejně jako v loňském roce nabízí i letos Bruslařský klub možnost výuky bruslení. Dětem se věnují zkušení lektoři a to zdarma. Výuka bude probíhat v dopoledních hodinách a to v 6-ti lekcích (začíná se v říjnu, termín ještě upřesníme).Na zimní stadion se dopravíme autobusem tam i zpět.

 

V případě zájmu zapište své děti do tabulky na nástěnce v MŠ.

Tato nabídka platí pro budoucí školáky a to s ohledem na celkové schopnosti dětí (fyzická zdatnost, schopnost respektovat trenéra, sebeobsluha…)Změna při odhlašování stravy od září!
Odhlášení a přihlášení stravy dítěte je možné pouze den před výdejem oběda a to vždy do 10 hodin. První den nemoci dítěte si můžete oběd vyzvednout do vlastních nádob v MŠ od 11:20 - do 11:45 hodin.


Akce na měsíc září

Úterý 13.9. - schůzka s rodiči od 16:30 hod. (prosíme bez dětí).

Středa 14.9. - divadlo v MŠ od 10.30 hod. ,,Já jsem muzikant" - cena za divadlo bude ještě upřesněna.

Úterý 27.9. - v rámci dopoledního programu Michaelské podzimní slavnosti se s dětmi v MŠ vypravíme do dračí jeskyně prokázat odvahu a děti si tam půjdou pro jablíčko, jako symbol podzimu.

Středa 28.9. - Státní svátek - Den české státnosti, MŠ bude uzavřena.

Milí rodiče,
těšíme se na vás a vaše děti od 1. září. Ve školce už budeme od 22.8., takže noví rodiče si můžou přijít vyzvednou čip od 7h do 14h.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Fotogalerie

Ve složce fotogalerie pro letošní rok jsou fotky z Akademie

NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: zsdebr@seznam.cz
       Datová schránka - ID: t8bia6i

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy