Šestá třída na Safari ve Dvoře Králové

Šestá třída na Safari ve Dvoře Králové 1

Šestá třída vyrazila na dvoudenní výlet do Safari Parku Dvůr Králové.

 Jeli jsme vlakem a pak pěšky až do safari (někteří už cestou začali trochu litovat, že si vzali těžký batoh).

V zoo jsme si dokonce sáhli na hada, nakrmili želvu a pochovali chameleona. Bezva zážitek byl i safaribus, kdy nám žirafa málem vlezla do autobusu. Večer jsme si dali pizzu, přespali v sokolovně -kde jsme v sobě našli poslední zbytky sil a užili si sportovní hry. Ráno jsme vyrazili domů a cestou na vlak nás zastihl déšť, takže jsme dorazili pořádně mokří, ale s dobrými zážitky. Co nás čeká dál? Cykloexpedice a následně škola v přírodě. Michaela Bělohubá

 

Datum vložení: 11. 6. 2026 13:51
Datum poslední aktualizace: 11. 6. 2026 13:53
Autor: David Dobeš