Přespání s ŠD

Třetí třída přespala se školní družinou z pátku 22.5.2026 na sobotu 23.05.2026.

S třetí třídou jsme si užili krásné odpoledne i přespání ve škole. Děti si zahrály vybíjenou, skok do dálky, fotbal a nechyběla ani volná zábava s kamarády. Společně jsme si opekli buřty, večer si užily veselou diskotéku a připravili jsme si útulné spaní v tělocvičně. Velkým zážitkem byla také stezka odvahy, kterou všichni statečně zvládli.

Ráno na nás čekala dobrá snídaně a poté už odchod domů. Děti byly velmi spokojené a malinko unavené. Na společné zážitky budeme ještě dlouho vzpomínat.

Datum vložení: 22. 5. 2026 11:49
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2026 11:58
Autor: Martina Trnková